Zajímavé odkazy

Změněno 22.3.2017

pro rodiče prvňáčků a předškoláků, ale nejen pro ně!

jsou jiné než desítky jiných serverů, jejichž hlavní téma jsou děti. Patří k těm internetovým stránkám, které se zabývají výchovou dětí a smysluplnou motivací jejich předškolního a školního vývoje, a chtějí rodičům nabídnout dostatek příležitostí k tomu, aby se svými dětmi trávili společný čas aktivně.
Obsah serveru vzniká ve spolupráci s lidmi, kteří mají výchovu dětí v malíčku. Jedná se v drtivé většině případů o rodiče, tedy autory, kteří vědí, co děti chtějí a potřebují, a kteří byli dříve nebo později nuceni zjistit, že každé dítě je jiné.

internetový každodenník o dětech i rodičích plný zajímavostí pro všechny

internetový klub, na jehož stránkách najdete snad vše, co Vás kolem dětí zajímá

• Někdy se stane, že je rodičům dítěti doporučen odklad školní docházky dítěte. Nebojte se toho. Odklad navrhují odborníci a určitě mají pro toto doporučení důvod. Chcete vědět víc? Podívejte se sem a sem.