Šesťáci v Anthroposu

Změněno 7.11.2019

V úterý 5. listopadu 2019 se třídy 6. A a 6. B vydaly do Brna na dějepisnou exkurzi do pavilonu Anthropos v Brně.

Foto

Žáci si se zájmem prohlédli stálou expozici i výstavy výtvarného umění s tématem Afrika.

A jak byli spokojeni? Namátkou vybírám některá hodnocení:

 

„Dnešní výlet se mi líbil. Nejlepší byli mamuti a ještě bylo super to moderní umění. Nelíbilo se mi, že nám pršelo.“                                                                                                                                                                                

Kristýna Kořínková

 

„Zaujal mě mamut, malby na stěnách, jak je pohřbívali, kostry, lebky, venuše, oštěpy… Nelíbilo se mi, že nám paní průvodkyně neřekla o všem, co tam bylo.“                                            

Tomáš Maloň

 

„V Anthroposu se mi líbily všechny ty různé sochy a obrazy. Moc se mi nelíbil výklad paní průvodkyně, protože to říkala dost rychle. Počasí nám sice nevyšlo, ale i tak se mi tam líbilo a příště bych jela klidně zase.“                         

Patricie Žáková