Recitační soutěž - školní kolo

Změněno 13.2.2020

Školní kolo recitační soutěže pro žáky naší školy se konalo v pátek 7. 2. 2020. Soutěže 1. stupně se zúčastnilo 18 žáků ve třech kategoriích. Ve stejnou dobu se i 28 žáků 2. stupně snažilo zaujmout porotu svými výkony.

Výsledky soutěže žáků 1. - 5. třídy

0. kategorie  (žáci 1. třídy)

1. Pochopová Markéta
  2. Oliva Štěpán
  3. Steinerová Sára

1 . kategorie (žáci 2. a 3. třídy)

1. Jarošová Lucie
  2. Kuldová Kristýna
  3. Tomková Nela

2. kategorie (žáci 4. a 5. třídy)

1. Kapešová Jolana
  2. Hladká Marie
  3. Tomková Lucie

Všem účastníkům děkujeme za krásné chvíle s poezií a prózou a postupujícím gratulujeme.

Mgr. Vlasta Bednářová

Výsledky soutěže žáků 6. - 9. třídy

Do okresního kola postupují vždy dva nejlepší z každé kategorie.

Mezi žáky 3. kategorie byla nejlepší Barbora Hošková (6. A), 2. místo obsadila Nikola Jarošová (7.) a na 3. místě byla Nela Novotná z 6. B.

Ve 4. kategorii skončily dvě žákyně na 1. místě – Vanesa Hájková (9.) a Karolína Štípová (8.). Třetí místo obsadila Pavla Kovaříková (8.).

Cenu diváků získal Miloslav Hanzal (9.), cenu poroty si odnesla Johana Čápová (7.).

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou přípravu na soutěž a postupujícím přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Mgr. Jitka Hálová, Mgr. Miroslava Poslušná