Bobřík informatiky

Změněno 20.11.2021

Každoroční soutěž na podporu rozvoje informatického myšlení se nám letos opět podařilo úspěšně zvládnout i za ztížených podmínek. Soutěžili jsme mezi 8. a 16. listopadem v kategoriích Mini (4. a 5. třída), Benjamín (6. a 7. třída) a Kadet (8. a 9. třída).

V jednotlivých kategoriích soutěžilo celkem 117 žáků, v nejmladší kategorii se soutěžilo ve dvojicích a byla i jedna trojice.

Maximální možný bodový zisk je 192 bodů a úspěšný řešitel musí získat minimálně 120 bodů. Z následující tabulky je vidět, že se praxe v řešení „Bobřích“ zadání projevuje a nejstarší kategorie tak byla nejúspěšnější co do počtu úspěšných řešitelů.

Kategorie

Počet soutěžících

Počet úspěšných řešitelů

Maximální bodový zisk

Mini

39

7  (18%)

180 b

Benjamín

46

11 (24 %)

164 b.

Kadet

32

17 (53%)

172 b

celkem

117

35 (30 %)

 

 

Bobřík informatiky - kategorie MINI

4. a 5. třída

1.

Justýna Bukalová, Kristýna Kuldová,   Barbora Dohnálková

4. tř

180 b.

2.

Vanesa Válková,Martina Kadlecová

5. tř

124 b.

3.

Jakub Hošek, Robert Vailand

4. tř

120 b.

 

Bobřík informatiky - kategorie BENJAMÍN

6. a 7. třída

1.

Veronika Hajdová

6.A

164 b.

2.

Alžběta Hanzalová

7.B

156 b.

3.

Leona Borková

6.A

144 b.

3.

Kristýna Nováková

6.B

144 b.

3.

Alice Svobodová

7.B

144 b.

4.

Daniel Jirásek

7.A

140 b.

5.

Michal Pochop

6.B

128 b.

6.

Jan Kubíček

6.A

124 b.

6.

Natálie Rambousková

6.A

124 b.

7.

Nelly Zavřelová

6.B

120 b.

7.

Ondřej Domes

7.A

120 b.

 

Bobřík informatiky - kategorie KADET

8. a 9. třída

1.

Martin Křivánek

9.

172 b.

2.

Zdeňka Odehnalová

8.B

164 b.

3.

Michaela nehodová

9.

160 b.

4.

Štěpán Toužín

8.B

157 b. 

5.

Patricie Žáková

8.B

152 b.

5.

Pavlína Stárková

8.B

152 b.

6.

Adam Fendrich

9.

148 b.

7.

Jakub Tomek

9.

144 b.

8.

Nela Novotná

8.B

132 b.

8.

Petr Dostál

9.

132 b.

8.

Jiří Worschech

9.

132 b.

9.

Filip Večeřa

9.

129 b.

10.

Jakub Kristýnek

8.A

128 b.

10.

Kristýna Kořínková

8.A

128 b.

10.

Petra Bartoňová

8.A

128 b.

11.

Jakub Jan Šebek

8.A

124 b.

11.

Martin Cenek

9.

124 b.