Angličtina v MŠ

Poslední aktualizace stránky 1.10.2019

V MŠ probíhají lekce ZUZU angličtiny dle metody Genki English. Za pomocí zkušených lektorů bylo zaškoleno několik učitelek z mateřské školy, které vyučují angličtinu jednou týdně. Lekce jsou uzpůsobeny dětem předškolního věku, tak aby je angličtina bavila a zajímala. Cílem této metody je překonat u dětí strach z neznámého. Díky kvalitně zpracovaným materiálům v podobě animovaných videí, rytmických písniček a pohybu se děti učí angličtinu zcela přirozeně. K prožitku jim napomáhá také pracovní list, který jim umožní lépe pochopit smysl anglické písničky. Snažíme se o spolupráci rodičů, kteří mají přístup ke všem materiálům a mohou si doma s dětmi písničky opakovat.

Ve třídách Žabiček a Berušek vede výuku angličtiny Šárka Loubalová, Dis.

Ve třídě Soviček a Lištiček vedou výuku angličtiny Blanka Borkovcová a Bc. Iveta Hájková.