Poslední aktualizace stránky 30.8.2023

Důležité dokumenty k zápisu do MŠ

Optimalizací zabezpečení aplikace elektronické žák. knížky došlo ke změně adresy aplikace Bakaláři. Při přístupu přes internetový prohlížeč z PC použijte nově nastavený odkaz k přihlášení do elektronické žák. knížky, který najdete na našich stránkách. Na adrese uložené v historii Vašeho prohlížeče bude zobrazena výstraha s chybou certifikátu

Změna se týká i přístupu z mobilní aplikace Bakaláři. Nejjednodušší způsob změny adresy je odhlásit se z mobilní aplikace Bakaláři a znovu dát vyhledat školu a přihlásit se.
Nové URL ZŠ Dolní Loučky je: https://zsdolniloucky.bakalari.cz/bakalari/login.aspx.
Přihlašovací údaje zůstávají platné.
Přihlášení do elektronické žákovské knížky
Nastavení mobilních Bakalářů po změně zabezpečení

Kritéria pro přijetí dítěte do MŠ

Příspěvek rodičů na MŠ

Platba činí 600,- Kč za žáka měsíčně a provádí se převodem na účet čtvrtletně nebo měsíčně. Při dlouhodobé absenci lze po dohodě s vedením školy částku snížit na 400,- Kč.

Platba za žáky předškolního věku se neprovádí.

Směrnice pro stanovení výše úplaty v mateřské škole

Eva Vojtová, vedoucí učitelka MŠ